O firmie

Art Druk

Główną specjalizacją firmy jest produkcja opakowań z tektury litej i wielowarstwowej kaszerowanej. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm produkcyjnych, chcących zapakować swoje wyroby w indywidualnie zaprojektowane opakowania.

Drugą grupą Klientów, do których kierujemy naszą ofertę są usługodawcy i handlowcy - najczęściej wykonujemy dla nich kalendarze, ulotki, foldery i wizytówki. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, nie stawiamy górnej ani dolnej granicy zleceń.

Ponieważ realizujemy tylko indywidualne zlecenia - ich czas realizacji i cena są uzgadniane indywidualnie. Wykonamy opakowania według przesłanego projektu lub we własnym zakresie (zatrudniamy również grafików).

opakowania z kartonu
logo Artdruk

Firma Art Druk

Nasza firma powstała w 1992 roku, a od 2012 r. specjalizujemy się w produkcji opakowań oferując naszym Klientom usługi najwyższej jakości.

Druk offsetowy wykonujemy na maszynach uznanych producentów - Roland i Heidelberg. Proponujemy naszym Klientom nowoczesne introligatorstwo, oparte na najnowszych technologicznie maszynach produkcji chińskiej.

Ceny naszych usług są dostępne po przesłaniu zapytania ofertowego. W tym celu zapraszamy do skorzystania z formularza po lewej stronie!